x

Ozan Arif'i Kaybettik. Türk Milletinin Başı Sağolsun


Türk milliyetçiliği davasının yılmaz takipçisi, ömür boyu düşüncelerinin çilesini çeken, haksızlıklar karşısında yılmadan Hakk'ın ve hakikatin yanında duran yiğit insan, eğitimci OZAN ARİF ŞİRİN 13.02.2019 tarihinde Hakk’a yürüdü. Türklük ülküsüne gönül veren OZAN ARİF, şiirlerinde milli ve manevi duyguları terennüm etmiş, milli ve manevi kimliğimize yapılan haksızlıklara ve düşmanlıklara şiirleriyle kahramanca karşı durmuştur. Son dönemdeki rahatsızlığı sürecinde bile inandıklarını savunmaktan geri durmamıştır.


Yeri doldurulamayacak milli şairimiz OZAN ARİF’in kaybından dolayı ailesinin, yakınlarının, Türk milliyetçilerinin, kısacası Türk milletininin başı sağolsun, Allah sabır versin. Allah rahmet eylesin, ruhu şad, mekanı cennet olsun.Aydınlar Ocağı Genel Merkezi Yönetim Kurulu

Yapılan Destekler

Her sene 21 Mart tarihinde İstanbul Valiliği tarafından düzenlenen  “ NEVRUZ KUTLAMA FAALİYETLERİ “ ne gerekli olan destekler sağlanmıştır.

Bazı yıllarda fakir üniversite öğrencilerine kitap temini için gerekli destek sağlanmıştır.

Kosova’nın Prizren şehrinde faaliyet gösteren “ ÖĞRETMENLER BİRLİĞİ “ ne bilgisayar alımı için testek sağlanmıştır.

Kıbrıs davasında sürdürdüğü büyük mücadele için K.K.T.C. 1. Cumhurbaşkanı Sayın “ RAAF DENKTAŞ ‘a “  gerekli desteği vermek için kalabalık bir heyetle Kıbrıs’a gidilmiştir.

02 Şubat 2003 tarihinde Abide-i Hürriyet Meydanında  yapılan “  RAUF DENKTAŞ’A DESTEK MİTİNĞİ “ ne kalabalık bir üye gurubuyla iştirak edilmiştir.

01 Mart 3003 tarihinde Topkapı Eresin Oteli’nde Kıbrıs için yapılan “ BASIN TOPLANTISI “ na işrirak edilmiş ve gerekli destek sağlanmıştır.