Müdürler

 

Altan DELİORMAN :

24 Ekim 1970 – 21 Haziran 1975

 

Refik ÖZDEK :

01 Kasım 1975 – 13 Temmuz 1977

 

Galip ÇOLAKOĞLU :

13 Temmuz 1977 – 14 Aralık 1977

 

Ruknetti KOŞAR :

14 Aralık 1977 – 09 Kasım 1979

 

Fahri ERSAVAŞ :

09 Kasım 1979 – 30 Haziran 1980

 

Dr. Şahin CEYLANLI :

30 Haziran 1980 – 23 Haziran 2012

23 Haziran 2012 – 14 Haziran 2014

14 Haziran 2014 – 18 Haziran 2016