26 Mayıs 2022

MUHASİPLER ( SAYMANLAR , Kuruluşundan bugüne )

N. Nihat BOZKURT :

09 Mayıs 1970 – 13 Şubat 1971

13 Şubat 1971 – 28 Nisan 1973

28 Nisan 1973 – 21 Haziran 1975

21 Haziran 1975 – 09 Haziran 1977

09 Haziran 1979 – 29 Haziran !981

29 Haziran 1981 – 24 Mart 1984

24 Mart 1984 – 26 Nisan 1986

Altan DELİORMAN :

09 Haziran 1977 – 09 Haziran 1979

Dr. Alaattin BÜYÜKKAYA :

26 Nisan 1986 – 29 Haziran !988

Doç. Dr. Abdülkadir DONUK :

29 Haziran 1988 – 23 Haziran !990

Süleyman BOZKURT :

23 Haziran 1990 – 25 Haziran 1992

Prof. Dr. Ahmet M. GÖKÇEN :

25 Haziran !992 –  25 Haziran 1994

29 Haziran 1996 – 27 Haziran 1998

Doç. Dr. Ahmet YÖRÜK :

25 Haziran 1994 –  29 Haziran 1996

Prof. Dr. Sabri SÜMER :

27 Haziran 1998 – 24 Haziran 2000

24 Haziran 2000 –  Haziran 2002

29 Haziran 2002 –  13 Aralık 2002

Durali AYAROĞLU :

13 Aralık 2002 – 26 Haziran 2004

Hikmet İŞMAN :

26 Haziran 2004 – 24 Haziran 2006

24 Haziran 2006 – 28 Haziran 2008

28 Haziran 2008 – 26 Haziran 2010

26 Haziran 2010 – 23 Haziran 2012

23 Haziran 2012 – 14 Haziran2014

14 Haziran 2014 – 18 Haziran 2016

18 Haziran 2016 – 30 Haziran 2018

Ünal SENGİR :

30 Haziran 2018 – 09 Ekim 2021

09 Ekim 2021 –

VEZNEDARLAR ( Kuruluğundan bugüne )

İsmail H. UĞUR :

09 Mayıs 1970 – 13 Şubat 1971

13 Şubat 1971 – 28 Nisan 1973

28 Nisan 1973 – 21 Haziran 1975

Dr. Özcan BOLCAN :

21 Haziran 1975 – 09 Haziran 1977

Doç.  Dr. Necmettin HACIEMİNOĞLU :

09 Haziran 1977 – 09 Haziran 1979

Doç.  Dr. Mustafa E. ERKAL :

09 Haziran 1979 – 29 Haziran 1981

29 Haziran 1981 – 24 Mart 1984

Dr. Alaattin BÜYÜKKAYA :

24 Mart 1984 – 26 Nisan 1986

Doç.  Dr. Ahmet M. GÖKÇEN :

26 Nisan 1986 – 29 Haziran 1988

Altan DELİORMAN :

29 Haziran 1988 – 23 Haziran 1990

Doç . Dr. Abdülkadir DONUK :

23 Haziran 1990 – 25 Haziran 1992

Av. Zeki HACIİBRAHİMOĞLU :

25 Haziran 1992 – 25 Haziran 1994

25 Haziran 1994 – 29 Haziran 1996

29 Haziran 1996 – 27 Haziran 1998

Hikmet İŞMAN :

27 Haziran 1998 – 24 Haziran 2000

24 Haziran 2000 – 29 Haziran 2002

29 Haziran 2002 – 26 Haziran 2004

Ramazan KIRKIK :

26 Haziran 2004 – 24 Haziran 2006

24 Haziran 2006 – 28 Haziran 2008

Prof. Dr. Ahmet ÇOLAK :

28 Haziran 2008 – 26 Haziran 2010

Dr. Hasan GÜNAYDIN :

26 Haziran 2010 – 23 Haziran 2012