«

»

Kas 24

Tanrı Türkü Korusun Yüceltsin!

A.Kemal GÜL

 Yaklaşık kırk yıldır ülkemizi bölmek, parçalamak amaçlı; daha vahimi; milletimizin birliğini, dirliğini bozarak ayrıştırma amaçlı bir kısım Emperyal güçlerden beslenen Terör örgütlerine karşı savaşmaktayız.

Asıl amaçları, yerli işbirlikçi vatan hainlerinin de destekleriyle’’Cumhuriyetin kuruluş felsefesinden, Atatürk’ten, ulus devletten, üniter devletten vaz geçeceksiniz, federasyona dönüşeceksiniz’’projesinden ibarettir; bir nevi ikinci bir ‘’serv’’ dir; BODP sini uzun vadede sinsi adımlarla gerçekleştirmektir.

 

Türk Milleti olarak birliğimiz, bütünlüğümüz adına gafil düşmemek için, kuşatılmışlığımızı kırma adına, tarihi bütünlüğünde Türk veya Türk Milleti kavramını iyi kavramamız, içselleştirmemiz gerekir; üreten, istihdam yaratan bir ekonomiyi yaratmak zorundayız. Tarımda üretimi güçlendirerek endüstrüsünü genişletmek zorundayız.
Binlerce yıllık tarihi içinde Dili, Kültürü, Töresi, Dini inançları ile yaşayan, asla ve asla zulmetmeyen, hâkimiyet sahasında hayat süren insanların soyu sopu, inancı ne olursa olsun onların da mal, can ve namus emniyetlerini garanti altına almayı insani bir görev bilerek yaşayan, kıyamete kadar da yaşayacak olan Türkler, Cenab-ı Allah c.c. tarafından seçilerek İslâm’a ve mazlum milletlere muhtar kılınan mübarek ve müstesna bir millet olup, insanlık âleminin nadide bir süsü ve paha biçilemez bir kolyesidir!

”Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin” sözü, dünyanın bütün mazlumlarına yapılmış olan en güzel bir duadan ibarettir ki bu duaya karşı çıkanların her birerleri ayrı bir insanlık düşmanı, şeref yoksunu, soyu sopu şaibeli Türk düşmanından başkaca bir şey değillerdir!

Adaleti / Merhameti / Dürüstlük ve Cömertliği / Yiğitlik ve Cengâverliği sayesinde dünya milletler ailesi içinde erişilmesi zor ve müstesna bir mevkiye sahip olmasının beraberinde, Mâide sûresi âyet- 54 de Allah’ın övgüsüne mazhar olmuş olan Türk milleti, ne yazık ki bugün; kahpesi, haini, nankörü, dönme ve devşirmesi, fikir fahişesi, siyasi konsomatrisi ve kancık medyası tarafından kahpe bir saldırıya maruz kalmış, mazlum, mağdur, masum, mahcup ve şansız bir millettir.

Türk’ün, mazlum, masum, mağdur, mahcup oluşu; merhametinden, insaniyetinden, tevazusundan ve yüksek asaletinden ileri gelen özelliklerindendir ki dünyada başka hiçbir millette bu hasletler nasip olmamıştır.

Bu kadar mazlum ve mağdur olan Türk milleti, bir adaletsizlik görmesin ve bir masumun çığlığını duymasın, duyduğunda, anında kükremiş bir aslan kesilir ve yiğitçe dövüşür gaza meydanlarında!

Mazlumları düşünerek,
Dünyadaki arkasızların ve kimsesizlerin felah bulması için,
Irzı ve namusu kirletilen biçarelerin selâmeti adına,
Dünyaya yeniden nizam verilerek, barış, huzur ve adaletin tesisi için, insan olanlara, anası-babası belli olup gönüllerinde İslâm imanı taşıyanlara çağrı yapıyor ve kendilerinin sorumluluklarını her durum ve şartta yerine getirmeleri üzerlerinde milli bir görevdir, vacip bir vazifedir! Diyoruz.

Bu anlamda bizler, genç kuşaklarımızı Türk Milleti’nin geleceğinin ümidi, yarınlarımızın teminatı olarak görüyoruz. Onun için gençliğin maddi ve manevi manada eğitimine büyük önem verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Yine inanıyoruz ki, bir milletin gençliğine, yarınları için yetiştireceği insanlarına yapacağı yatırım, yatırımların en değerlisidir. En büyük ve değerli yatırım insana yapılanıdır…

İmanlı, ahlaklı, ülkü sahibi bir gençlik, o milletin geleceğini teminat altına alması demektir. Bugünkü köşe dönücülüğü, nemelazımcılığı, vurdumduymazlığı telkin eden bir zihniyeti gençlerimize hâkim hale getiren eğitim anlayışı, en az dünün komünizmi kadar tehlikelidir.

‘’Tanrı Türk’ü Korusun; Yüceltsin’’sözü  samimi ve içtenlikli bir duadır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>