«

»

Ağu 25

GİRESUN’DAKİ VATANDAŞLARIMIZA VE MİLLETİMİZE GEÇMİŞ OLSUN

Giresun’da meydana gelen ve büyük zararlara yol açan sel felaketinde bugüne kadar 3’ü asker olmak üzere 8 vatandaşımız hayatını kaybetmiş olup, halen 2’si asker olmak üzere 8 vatandaşımızı arama çalışmaları devam etmektedir.
Küresel ısınma, doğa şartlarına aykıri yapılaşma ve dere yataklarına yapılan HES’lerin sebep olduğu belirtilen bu felaket doğaya uyumlu yaşamanın önemini bir defa daha ortaya koymuştur. Aydınlar Ocağı Genel Merkezi olarak büyük üzüntüye yol açan sel felaketi dolayısıyla başta Giresun’daki vatandaşlarımıza, Giresun Ondokuz Eylül Aydınlar Ocağı mensuplarına ve milletimize geçmiş olsun diyoruz. Bu felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve göreve giderken şehit düşen askerlerimize Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun diyoruz. Allah milletimize bir daha böyle felaket yaşartmasın.
AYDINLAR OCAĞI GENEL MERKEZI
Görüşmek isteyenler için:
Giresun Ondokuz Eylül Aydınlar Ocağı Başkanı Nurettin Bölük: 0535 428 0228

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>