«

»

Haz 16

Aydınlar Ocağı Genel Merkezi Olağan Kongresi Hakkında Açıklama

Değerli Üyelerimiz

AYDINLAR OCAĞI GENEL MERKEZİ  Olağan  Kongresi 2020 yılı Haziran ayı içinde yapılacaktı. Koronavirüs salgını sebebiyle her türlü toplantı ve kongre ertelenince Aydınlar Ocağı Genel Merkezi Olağan  Kongresi de ertelenmek zorunda kalınmıştır. Bu salgın sebebiyle  daha önce de Mart ve Nisan aylarında yapmayı planladığımız “Eğitim” ve “TBMM’nin Kuruluşunun 100. Yılı” ile ilgili iki açık oturumumuz, vefat eden üyelerimiz için her yıl Ramazan ayında okuttuğumuz geleneksel  mevlidimiz ve iftarımız ile Mayıs ayı sonunda Giresun’da yapacağımız 50. Büyük Şûramız da ertelenmişti.

Eğer olağanüstü bir gelişme olmazsa Aydınlar Ocağı Genel Merkezi Olağan  Kongresi 2020 yılı Ağustos ayı içinde yapılacaktır. Olağan  Kongremizin tarihi, saati ve yeri ayrıca sizlere bildirilecektir.

Bilgilerinize saygılarımızla arz ederiz.

AYDINLAR OCAĞI GENEL MERKEZİ

NOT: Sosyal medya hesaplarından whatsaapta bulunan “TÜRK AYDINLARI” ismli hesap, içinde bazı üyelerimizin de yer aldığı özel bir grup olup  Aydınlar Ocağı Genel Merkezi’nin resmi hesabı değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>